Produkty, ľudia, servis

Rolujte

Pečať kvality a certifikáty

Úvod

Produkty a riešenia pre priemysel, remeselníctvo a obchod od roku 1936

Rodinná spoločnosť Schmachtl založená v roku 1936 je popredným poskytovateľom produktových a systémových riešení pre priemysel a takisto spolupracujúcim partnerom renomovaných výrobcov a technologických lídrov.

So svojim viac než 130 zamestnancami v Rakúsku a sesterskými spoločnosťami v Českej republike a na Slovensku ponúka Schmachtl okrem poradenstva, plánovania a dodávok kvalitných komponentov aj montáž systémov a ich uvedenie do prevádzky. Naša ponuka zahŕňa aj školenia a profesionálny servis počas celého životného cyklu strojov a zariadení.

01Roky skúseností
210Zamestnanci
70 mil.€ obrat
4000Spokojní zákazníci

Hodnoty

Máme 80 rokov skúseností

Úzko spolupracujeme s mnohými prémiovými výrobcami a technologickými lídrami. Naši zamestnanci sú vysoko kvalifikovaní a vďaka svojim rozsiahlym vedomostiam, bohatým skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu dokážu vyriešiť aj tie najzložitejšie špecifické úlohy. V spojení s bohatým portfóliom produktov sa know-how od Schmachtl osvedčí nielen pri výbere najmenších komponentov, ale aj pri realizácii komplexnejších zariadení.

Svoje sľuby dodržíme

Schmachtl je rakúsky rodinný podnik s viac než 80-ročnou históriou. Vďaka dobre a dlhoročnej spolupráci s mnohými našimi prémiovými partnermi realizujeme projekty rýchlo a efektívne. Pre rýchle a uspokojivé riešenie v zmysle zadania zákazníka dáme zo seba všetko a budeme s vami v neustálom kontakte aj vtedy, ak nastane niečo neplánované. Pretože spoľahlivosť a partnerská spolupráca sú našou najväčšou prioritou.

Horíme za našu úlohu

Schmachtl je otvorený inováciám a novým technológiám a trendom. Naši pracovníci s nadšením hľadajú riešenia podľa zadania zákazníka. Láska k technike a radosť z kontaktu s ľuďmi sú základom nášho obchodovania. Je to tak to od prvého kontaktu až po naše servisné služby po dodaní projektu. Platí to rovnako pre predaj jednotlivých komponentov ako aj pre realizáciu komplexných projektov.


Prečo Schmachtl?

Široký výber

Z množstva produktov vyberáme bez ohľadu na dodávateľa komponenty, ktoré sú vhodné pre danú aplikáciu.

Poradenstvo / inžiniering

Adekvátne riešenie nájdeme rýchlo a bezpečne.

Konzistentné služby

Schmachtl v prípade potreby poskytne celý cyklus produktu. <br/> Znamená to hladké použitie produktov a bezpečnú investíciu.

Blízko pri zákazníkovi

V Schmachtl nájdete krátke reakčné časy a osobnú podporu vo všetkých spolkových krajinách.

História spoločnosti

Pre Schmachtl ako rakúsky rodinný podnik s 80-ročnou históriou je úspech prirodzene zároveň vyjadrením kontinuity. V našom zozname zákazníkov sa nachádza množstvo renomovaných firiem. S mnohými z nich spolupracujeme už roky. Sme na to hrdí. Pretože okrem silnej konkurencieschopnej pozície je to ten najlogickejší dôkaz o úrovni našich služieb. Vysoká kvalita našich produktov a služieb je jedným zo základov našej úspešnej podnikateľskej činnosti. Je dôležitým motívom pri rozhodovacom procese našich zákazníkov.

2018

Spustnenie novej webstránky www.schmachtl.sk

2017

Otvorenie webshope mcled.at v Rakúsku

2012

Založenie vlastnej značky McLED

Založenie značky McLED v Českej republike, ktorá dnes patrí medzi top 3 dodávateľov na českom trhu.

2012

Výmena vo vedení

Dr. Karl-Heinz Schmachtl odovzdal vedenie podniku Ing. (FH) Franzovi Pemmerovi a Ing. Güntherovi Probstovi.

2008

Vybudovanie predajnej pobočky vo Viedni

1999

Založenie Schmachtl SK v Brastislave

1992

Postavenie centrály v Linzi

1992

Založenie Schmachtl CZ v Prahe

1988

Založenie ďalších pobočiek v Rakúsku

Otvorenie novej predajnej pobočky vo Viedni a otvorenie pobočky v Innsbrucku.

1976

Otvorenie pobočky v Grazi

1972

Generačná výmena

Príchod Dr. Karl-Heinza Schmachtla do vedenia spoločnosti. Otvorenie novej firemnej centrály na Pummererstraße v Linzi.

1965

Otvorenie predajnej kancelárie na Getreidemarkt vo Viedni.

1948

Založenie spoločnosti v hornorakúskom Linzi

Ing. Franz Schmachtl pracuje na tom, aby sa rakúsky priemysel postavil znova na nohy a zakladá v Linzi spoločnosť v oblasti elektrotechniky a strojárenstva.

1936

Ing. Franz Schmachtl otvára pobočku v Prahe

1934

Založenie spoločnosti

Založenie spoločnosti „Spezialfabrik Moderner Pumpen, Ernst Vogel, Znojmo, ČSR, majiteľ Ing. Karl Schmachtl“, otec súčasného majiteľa Dr. Karl-Heinza Schmachtla (licenčná výroba a generálne zastúpenie).

Naše prevádzky

Schmachtl zákaznícky servis

Ak potrebujete ďalšie informácie o našich produktoch a službách, spojte sa s odborným poradcom spoločnosti Schmachtl. Budeme vám radi k dispozícii.

Ďalšie informácie

[Translate to Slovenčina:]

Novinky