Bezpečný polohovací systém čiarových kódov

Rolujte

Prehľad

Spoľahlivé fungovanie bez chýb pri snímaní, aj v prípade lokálneho znečistenia alebo poškodenia.

S prvým bezpečnostným polohovacím systémom čiarových kódov na svete FBPS 600i od spoločnosti Leuze potrebujete na bezpečnú detekciu polohy iba jeden snímač.

Výhody

  • Nízke nároky na miesto a jednoduchšia inštalácia 
  • Obzvlášť jednoduchá implementácia bezpečnostnej funkcie 
  • Krátky čas odozvy na chybu len 10 ms pri použití v rýchlych automatizovaných systémoch ukladania a načítania 
  • Spoľahlivé fungovanie vďaka súčasnému snímaniu viacerých kódov a páske čiarových kódov, ktorá je extrémne odolná voči UV žiareniu 
  • Veľký okruh pôsobnosti až 50 – 170 mm a dobre premyslená koncepcia upevnenia zaručujú jednoduchú inštaláciu a integráciu
  • Koncepcia upevnenia s rýchlovýmenným zariadením umožňuje rýchlu montáž pomocou len jednej skrutky 

Typická oblasť použitia

Pre spoľahlivú detekciu polohy v automatizovaných systémoch ukladania a načítania. Vďaka rýchlej detekcii polohy sa FBPS veľmi dobre hodí aj pre dynamické pohyby. 

Použitia

Špecifické použitia

FBPS 600i sa veľmi dobre hodí na použitie v automatizovaných systémoch ukladania a načítania vďaka rýchlemu pohybu a perfektnej detekcii polohy pri rýchlych pohyboch. Reakčný čas na chybu je len 10 ms. Systém využíva rýchlu optimalizáciu rýchlostných kriviek a priechodnosti.

Ako funguje FBPS 600i v priemyselnom prostredí
FBPS 600i funguje obzvlášť spoľahlivo pri priemyselnom použití. Pri každom procese skenovania sa načíta niekoľko kódov, z ktorých softvér určí vysoko presné hodnoty polohy. Vďaka šikmému priebehu snímacieho lúča a pohybu zariadenia je každý kód snímaný v iných bodoch. Vyhnete sa tak chybám pri snímaní, ktoré sú spôsobené lokálnym znečistením alebo poškodením. Samolepiaca plastová páska je odolná voči UV žiareniu, mimoriadne trvácna a taktiež mechanicky odolná. Vytlačené hodnoty polohy sú navyše ľahko čitateľné a zjednodušujú manipuláciu.
 

Kontakt

Prospekt

Schmachtl zákaznícky servis

Ak chcete získať viac informácií o našich produktoch a službách, obráťte sa na odborného konzultanta spoločnosti Schmachtl. Radi Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

Ďalšie informácie

Industrie Automation und Automatisierungstechnik von Schmachtl

Automatizácia

[Translate to Slovenčina:]

Bezpečnosť

1,2,3 hotovo!

Identifikation Codelesegerät stationär

Automatizácia

Identifikácia