Bezpečnostný laserový snímač RSL 400

Scroll

Prehľad

Spoľahlivá navigácia s bezpečnostným laserovým snímačom RSL 400

Bezpečnostný laserový snímač RSL 400 od Leuze electronic stanovuje novú latku v spoľahlivej navigácii autonómnych dopravných systémov bez vodiča (FTS).

Detaily o produkte

Firma Leuze electronic, ktorá sa zaoberá výrobou optosenzoriky, predstavuje nový bezpečnostný laserový snímač RSL 400. Ide o laserový snímač s detailným výstupom nameranej hodnoty pre navigáciu FTS (autonómne dopravné systémy).

Kompaktný snímač v sebe spája bezpečnostnú techniku s kvalitným výstupom nameranej hodnoty a umožňuje spoľahlivé zaistenie a navigáciu autonómnych dopravných systémov bez vodiča (FTS).

Výstup nameranej hodnoty optimalizovaný pre navigačný softvér pracuje na princípe prirodzenej navigácie so SLAM (Simultaneous Localization and Mapping - Simultánna lokalizácia a mapovanie).

S uhlovým rozlíšením 0,1 stupňa a meracím rozsahom do 50 m zachytí RSL 400 svoje okolie mimoriadne detailne. Dosiahne sa to vďaka veľmi úzkemu laserovému bodu, ktorý je nad celou oblasťou uhla v pravouhlej forme.

Na mimoriadne precízne dištančné hodnoty nijako nevplýva koeficient odrazu objektu. Z dôvodu dodatočného výstupu hodnoty sily prijímaného signálu na lúč rozpozná navigačný softvér odrazy samostatne. Ak lúče narazia na odraz, hodnoty sa výrazne líšia od okolia.

RSL 400 umožňuje až 100 prepínateľným párom polí optimálne nastavenie ochranných polí, a to dokonca pri rôznych stavoch naloženia a pohybov. Paralelne sa monitorujú viaceré ochranné polia, čo umožňuje bezpečné zníženie rýchlosti FTS.

Nové bezpečnostné laserové snímače RSL 400 sú dostupné aj ak variant s rozhraním PROFINET / PROFIsafe.

Kontakt

Schmachtl zákaznícky servis

Ak potrebujete ďalšie informácie o našich produktoch a službách, spojte sa s odborným poradcom spoločnosti Schmachtl. Budeme vám radi k dispozícii.

Angelika Kundenservice Schmachtl Industrieprodukte

Ďalšie informácie

Automation Sensorik Schaltender Lichtvorhang Header

Automatizácia

Senzorika

Sicherheit Industrie Schutzzaun Maschinenhalle Header

Automatizácia

Bezpečnosť

Sicherheit Industrie Schutzzaun Maschinenhalle Header

Bezpečnosť Kompletné riešenia

Bezpečné stroje. Nula nehôd.